Digitálna tlač na sklo

Ponúkame Vám revolučnú novinku z oblasti digitálnej potlače skla keramickými farbami, ktorá odstraňuje všetky doterajšie limity. Dáva voľnosť architektom, dizajnérom, no i samotným koncovým užívateľom skla, ktorí svoje predstavy a návrhy už nemusia prispôsobovať zastaralým technológiám potlače skla.

Exluzívna potlač skla sa vyznačuje najmä jej odoslnosťou, trvácnosťou a širokými možnosťami využitia ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Kováč Exclusive Glass je exkluzívnou novinkou digitálnej potlače skla keramickými farbami. Firma disponuje modernou digitálnou tlačiarňou na sklo, ktorá ponúka široké možnosti v oblasti potlače skla. Vďaka unikátnej technológii už ani využiteľnosť tohto skla nie je limitovaná, keďže je ho možné využiť ako v interiéri tak aj v exteriéri.

Produkty tejto tlačiarne sa označujú pod značkou Kováč Exclusive Glass, ktorá vystihuje bezkonkurenčnú kvalitu tlače a aj použitie týchto výrobkov.

Vďaka digitálnej povahe tejto technológie sa sklo stáva plátnom, na ktoré možno namaľovať čokoľvek. Fotografie, grafiky, kresby. Od prechodov, cez plné plochy až po vlasové linky v lesklom, či matnom prevedení. Možnosti sú nekonečné.

Nie sú to len limity zobrazovania, ktoré Kováč Exclusive Glass posúva ďalej. Veľmi významným benefitom tejto technológie potlače je najmä jej trvácnosť. Keramické zložky potlače zabezpečia, že sa grafika stáva súčasťou skla. Preto potlač vydrží aj desaťročia. A to aj v exteriéri, kde staré technológie nedokázali prekonať dvojročnú hranicu životnosti.

Možnosti tlače

Plnofarebná tlač

Kováč Exclusive Glass ponúka najširší farebný gamut keramických farieb pre digitálnu potlač skla navrhnutý a dostupný v širokom spektre pre digitálne miešanie farieb a tak isto farieb, ktoré sú ešte pred tlačou namiešané do konkrétne zvoleného farebného odtieňa.

Táto technológia umožňuje potlač fotografií, ilustrácií, vektorových vzorov alebo textúr, podľa Vášho výberu alebo si môžete vybrať z našej databázy motívov, ktorá je k dispozícii ako v on-line verzii tak aj v printovej forme.

Pieskovaný efekt

Ďalšou novinkou v oblasti tlače na sklo je aj digitálna potlač pieskovaným efektom.
Aby sme boli presnejší, konečný výsledok je rovnaký, ba dokonca oveľa lepši v porovnaní s klasickým pieskovaným sklom.
Keďže sklo nie je mechanicky poškodené, údržba a čistenie takéhoto skla je neporovnateľne jednoduchšie ako pri pieskovanom motíve.
Jedná sa o revolučný, inovatívny a univerzálny spôsob tlače, určený špeciálne pre interiérový a exteriérový dizajn.

Protišmyková tlač

O protišmykovej farbe môžeme hovoriť ako o bezfarebnej a čiastočne priesvitnej farbe s pieskovaným efektom, ktorá poskytuje protišmykový efekt v suchom aj v mokrom prostredí. Na rozdiel od iných protišmykových nánosov, ktorých funkčnosť je zabezpečená buď veľmi hrubou vrstvou alebo drsným povrchom, táto protišmyková farba je neinvazívna.

Vyberte si z našich potišmykových motívov alebo si stiahnite dokument s detailnými technickými informáciami a certifikátmi tu.

Funkčné výhody tlače

  • UV rezistentná tlač
  • odolná voči mechanickému poškodeniu
  • jednoduchšia manipulácia a montáž (sklo nemusí byť laminované)
  • bezpečnostné sklo
  • bezokrajová tlač
  • odolné voči teplu do 200°C (sauny, kuchynské zásteny)
  • odolnosť voči mikrovlnnému žiareniu
  • odolné voči infražiareniu
  • potlačené sklo je možné ohýbať a tvarovať (ohýbané stoly, misky, plastiky)
  • imitácia pieskovaného efektu (jednoduchšia údržba a čistenie)
  • protišmyková potlač (pochôdzne sklá)
  • použitie v exteriéri (zábradlia, prístrešky, fasády)
  • odolné voči vode a vlhkému prostrediu (wellness, bazény, kúpele, sprchové kúty a pod.

+421 244 460 870 Odbyt

GLASS TRADING s.r.o. Stará Vajnorská 17/12336 831 04 Bratislava

Naša spoločnosť je na trhu popredným hráčom už od roku 1993. Vo svojom výrobnom programe ponúkame širokú škálu prevedení a služieb spojených s kompletným opracovaním skla vrátane návrhu a realizácie interiéru alebo exterieru. Medzi hlavné ciele spoločnosti patrí spokojnosť zákazníkov a snaha o maximálne prispôsobenie sa potrebám klientov.

Pin It on Pinterest