Exteriérové sklo

Sklo svojou čírosťou a schopnosťou nechať cez seba opticky prestupovať iné objekty zaujme všetkých, ktorých srdce bije pre kvalitný dizajn. Exteriérové sklo spĺňa všetky potrebné bezpečnostné parametre v zmysle platných noriem.

Sklenené prístrešky

Sklenené prístrešky predstavujú moderné a veľmi kvalitné riešenie. Fungujú ako účinná ochrana pred nepriazňou počasia a zároveň plnia estetickú funkciu.

Sklenené zábradlia

Sklenené zábradlia použité v exteriéri je jednoduchým a pritom veľmi moderným riešením. Posledné trendy v modernej architektúre smerujú k ľahkosti, otvorenosti a maximálnej presvetlenosti. Skleneným zábradlím sú všetky tieto vlastnosti docielené.

Fasádne sklá

Sklo spájané do izolačných skiel dokáže navodiť pocit vzdušnosti, výrazovej jemnosti, príťažlivosti aj elegancie. Snažíme sa ukázať, že sklo nie je chladný materiál, práve naopak, ponúka emócie a priestor na uplatnenie fantázie a kreativity. Atypickými tvarmi okien, s použitím kaleného, vrstveného, ba dokonca farebne potlačeného skla v podobe individuálnych motívov, prispievame k tomu, aby aj slovenské stavby boli navrhované originálne a s citom pre krásu

Protihlukové steny

Využitie sklenených protihlukových stien je predovšetkým určené pre objekty situované v blízkosti diaľnic, letísk, rušných križovatiek a pod..Ich úlohou je podstatne alebo úplne odstrániť prienik hluku do budov.

+421 244 460 870 Odbyt

GLASS TRADING s.r.o. Stará Vajnorská 17/12336 831 04 Bratislava

Naša spoločnosť je na trhu popredným hráčom už od roku 1993. Vo svojom výrobnom programe ponúkame širokú škálu prevedení a služieb spojených s kompletným opracovaním skla vrátane návrhu a realizácie interiéru alebo exterieru. Medzi hlavné ciele spoločnosti patrí spokojnosť zákazníkov a snaha o maximálne prispôsobenie sa potrebám klientov.

Pin It on Pinterest