Sklenené steny

Sklenené deliace steny presvetľujú a opticky rozširujú miestnosť. Presklené steny majú aj ďalšie výhody. Sklenená stena totiž nepodlieha starnutiu a má dlhú životnosť. Vyrába sa v podobách, ktoré sú dostatočne bezpečné a odolné voči nárazom a nie sú náročné na údržbu. K dispozícii sú rôzne typy skla a tak isto rôzne spôsoby povrchovej úpravy ako napríklad pieskovanie, farbenie alebo digitálna potlač skla keramickými farbami.

Klasikou bolo v minulosti biele sklo, alebo sklo neprehľadné vo svojej prirodzenej farbe. Ľudia sú však tvory vynachádzavé a milujúce farebnosť, a tak aj tu pri jednej farbe neostali na dlho. V RAL vzorkovníku s množstvom farieb si iste nájde každý vhodné farebné prevedenie. V súčasnosti navyše práve vďaka technológiám môžu pod rukami skúsených sklenárov vznikať hotové sklenené zázraky. Zásteny môžu mať mnoho podôb. Ak sa tak zákazníci rozhodnú, sklenené zásteny dokážu verne imitovať aj naturálny materiál – dreviny aj prírodný kameň. Štruktúra materiálu je na prvý pohľad na nerozoznanie, pri skle sú však zaručené oveľa hygienickejšie vlastnosti pracovných povrchov ako pri klasike z prírody. Rôzna farebnosť skla sa dosahuje emailom – farbou, ktorá sa nanesie na spodnú stranu skla a zapečie sa pri kalení. Ak sa vám nepáči celá plocha v jednej farbe, skúsení sklenári s kvalitnými technológiami vám na objednávku vytvoria aj rôzne farebné obrazce –medzi dve sklenené platne sa totiž dá laminovať aj textília či digitálna tlač. No a při bezpečnostnom skle, keď sa do skla na spodnej strane zapeká keramická sieťotlač, naozaj fantázia nepozná obmedzenia.

+421 244 460 870 Odbyt

GLASS TRADING s.r.o. Stará Vajnorská 17/12336 831 04 Bratislava

Naša spoločnosť je na trhu popredným hráčom už od roku 1993. Vo svojom výrobnom programe ponúkame širokú škálu prevedení a služieb spojených s kompletným opracovaním skla vrátane návrhu a realizácie interiéru alebo exterieru. Medzi hlavné ciele spoločnosti patrí spokojnosť zákazníkov a snaha o maximálne prispôsobenie sa potrebám klientov.

Pin It on Pinterest