O nás

Naša spoločnosť je na trhu popredným hráčom už od roku 1993. Vo svojom výrobnom programe ponúkame širokú škálu prevedení a služieb spojených s kompletným opracovaním skla vrátane návrhu a realizácie interiéru alebo exterieru. Medzi hlavné ciele spoločnosti patrí spokojnosť zákazníkov a snaha o maximálne prispôsobenie sa potrebám klientov, aby sa stala ich spoľahlivým dodávateľom. Snahou spoločnosti je zabezpečiť svojim klientom nielen plnohodnotný prístup k informáciám o technológiách, ale aby tieto technológie dokázali plnohodnotne využívať. Preto medzi jej hlavné hodnoty patrí prispievanie k celkovej informovanosti a spokojnosti zákazníka, profesionálny prístup, inovatívnosť, vzdelávanie a rozvoj a v neposledom rade dodržiavanie etického štandardu vo vzájomných obchodných vzťahoch.

GLASS TRADING s.r.o. zabezpečuje výrobu pre svojich klientov v troch prevádzkach:

  • služby pre verejnosť- sklenárske práce
  • výroba izolačných skiel
  • opracovanie plochého skla a zrkadla

V rámci tohto programu spoločnosť zabezpečuje výrobu kaleného, vrstveného, ohýbaného skla a skla potlačeného sieťotlačou použiteľného do izolačných skiel, nábytku, do interiérov a taktiež výrobu v segmente úžitkového a umeleckého skla – vyrába rôzne druhy úžitkových, reklamných a umeleckých výrobkov zo skla.

Pre poskytovanie čo najkomplexnejších služieb zákazníkom zabezpečujeme realizáciu montáže výplní stavebných otvorov a montáž presklených interiérov.

GLASS TRADING s.r.o. neustále sleduje trend vo vývoji a výrobe skla, spolupracujeme s renomovanými svetovými a európskymi výrobcami a dodávateľmi plochého skla a zrkadla. V súčasnosti sme schopní komplexne spracovať ploché sklo od 2 mm do 25 mm a vrstvené sklo až do hrúbky 50 mm

Logo spoločnosti

Naši partneri

Náš Sortiment

+421 244 460 870 Odbyt

GLASS TRADING s.r.o. Stará Vajnorská 17/12336 831 04 Bratislava

Naša spoločnosť je na trhu popredným hráčom už od roku 1993. Vo svojom výrobnom programe ponúkame širokú škálu prevedení a služieb spojených s kompletným opracovaním skla vrátane návrhu a realizácie interiéru alebo exterieru. Medzi hlavné ciele spoločnosti patrí spokojnosť zákazníkov a snaha o maximálne prispôsobenie sa potrebám klientov.

Pin It on Pinterest